Co jest powodem puchnięcia u osoby z nerwicą?

Witam mam 31 lat i mam problem z lewym barkiem i pacha od jakiegos czasu puchnie mi po dluzym wysilku pod pacha miekie jest to jak woda w balonie bark boli jestem osoba leworeczna 1.5 roku temu wykryto mi guzki na obydwo pucach i 4 pulmonologow stwierdzilo u mnie ze to jest pozapalne powtazalem to i jest w normie takie jak bylo jest bez naciekow robilem badania z krwi ok sprawy reumatologiczne w badaniu krwi ok mialem usg robione wezly nie powiekszone i nie bylo plynow zadnych tylko obrzek tkanek miekich i niewiem co to jest lekaze strasza a ja caly sie telepie bo nerwice mam i na tk wyszlo zwyrodnienie kregoslupa prosze o porade i dzieluje

Dobry Wieczór Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy zostały pozytywnie zdiagnozowane przez lekarzy, i jest to informacja, że jest w porządku.

Okazuje się (naukowo!) że około 90 procent tego o czym myślimy, po prostu nie wydarza się...

Myślę, że taka zwyczajna rozmowa (na ten temat) z psychologiem, jak również podjęcie psychoterapii, byłyby dla Pana pomocne
Gdyby miał Pan życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana tylko satysfakcjonującego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605