Co jest powodem silnego bólu nogi u 24-latki?

witam, od poniedziałjku/wtorku mam silny ból prawej nogi. Jest on zlokazliowany w doleprzykolanowym. bardziej przy ścięgnie i żyle którą tam widzę bo mi aż wyszła. noga nie jest spuchnięta albo lekko, ciężko mi stwierdzić. ból jest rwący, piekący najgorszy jest nocą i gdy leżę. promoeniuje mi na mięśnie uda oraz lekko w łydkę. mam takie chwilowe dreszcze. lekarz mi zalecił smarowanie amolem i samo przejdzie...bardzo się męczę i nie wiem co robić

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli była pani u lekarza to zdałbym się na jego ocenę. Jeśli bardzo się pani niepokoi to USG doppler naczyń kończyn dolnych z dużą dokładnością pomoże wykluczyć potencjalnie groźne powikłania, podobnie badanie D-dimerów, ale ocena kliniczna jest nie do przecenienia i dlatego lekarz prawdopodobnie nie rozszerzał diagnostyki.