Co jest powodem stanu podgorączkowego od 4 miesięcy?

Mam 20 lat,moj problem trwa juz od 4 miesi. Każdego dnia stan podgorączkowy,bóle stawow od pasa w dol i w rękach,ból głowy z prawej strony, brzucha w okolicy żeber, biegunki z zaparciami. Zdiagnozowano u mnie nerwice, w gardle gronkow. mssa. Tsh minimalnie wychodzi poza normę, boreliozy nie mam. Jestem bardzo senna, nie mam apetytu. Wyniki wychodzą w normie, a lekarze rozkładają rece. Dolegliwości te odbierają chęć do zycia. Co moze mi dolegać?

Witam!
Skoro rozpoznano u Pani nerwicę to dlaczego nie próbują jej leczyć? To co Pani przedstawiła w pewnej mierze może odpowiadać obrazowi nerwicy, ale trzeba ją leczyć! Psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.