Kobieta , 20 lat Mam 20 lat,moj problem trwa juz od 4 miesi. Każdego dnia stan podgorączkowy,bóle stawow od pasa w dol i w rękach,ból głowy z prawej strony, brzucha w okolicy żeber, biegunki z zaparciami. Zdiagnozowano u mnie nerwice, w gardle gronkow. mssa. Tsh minimalnie wychodzi poza normę, boreliozy nie mam. Jestem bardzo senna, nie mam apetytu. Wyniki wychodzą w normie, a lekarze rozkładają rece. Dolegliwości te odbierają chęć do zycia. Co moze mi dolegać?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie hormonów tarczycy – TSH to skrócona nazwa hormonu tyreotropowego. Hormon TSH wydziela przysadka mózgowa. TSH oddziałuje na tarczycę – pobudza ją do produkcji innych hormonów: Borelioza – Borelioza ("choroba z Lyme") jest zwana chorobą odkleszczową, jednak tak naprawdę to nie sam kleszcz powoduje chorobę, ale bakteria, która znajduje się w jego wnętrzu. Boreliozą można się zarazić przez ugryzienie kleszcza, który jest nosicielem krętków Borrelia.