Co jest powodem szumu w uszach, bólu w klatce piersiowej u osoby stosującej antybiotyk Azitrolek?

Witam serdecznie . Od pół roku dzieje się że mną coś dziwnego zacznę od początku brałam antybiotyk azitrolek 500 na 3 dni po 2 dawce w nocy dostałam dziwnych duszności ścisk w klatce piersiowej odczucie gorąca od ramion do lokacji i ten zacisk mięśni wystraszyłam się pojechałam na pogotowie tam rutynowe badania lekarz stwierdził że wszystko jest ok dał mi tabletkę coś jak na alergie stwierdziłam że to uczulenie pojechałam do domu położyłam się przeszło i miałam spokój . Lecz nie na długo po jakimś czasie ok 2 tyg powróciło z tym że byłam taka osłabiona czułam ucisk w klatce piersiowej odczucie ciężkich nóg rąk jak bym była pijana i te dreszcze przechodzące przez ciało od rąk do pośladków i ścisk parcie na wypróżnienie się czułam się taka nie spokojna poszłam do lekarza wszystko ok ciśnienie książkowe puls podwyższony ale odkąd pamiętam mam podwyższony kazał mi brać magnez i zrobić badania . Zrobiłam wszystkie badania morfologia reumatologiczne te typu Ana na wirusa wątroby na HIV magnez potas wszystko wyszło ok . Po jakimś czasie zaczęła boleć mnie głowa pojechałam na sor neurolog skierował mnie na tomografie głowy szystko ok badania dobre stwierdził napięciowe bule głowy tabletki flunarizinum stwierdziłam o super może pozbędę się już tych napadów . Nic z tego powróciły z tym że zaczęłam odczuwać niepokój coś jak lek nie mogłam spać bałam zamknąć oczy uczucie duszności kołatanie serca ciągły niepokój zaczęłam szukać chorób od lekarza do lekarza i nic u kardiologa echo wszystko ok byłam na USG jamy brzusznej wszystko ok prześwietlenie kręgosłupa i tu wyszło przeciazeniowo-zwrodnialy odcinek piersiowy poszłam do neurologa opowiedziałam o moich dolegliwościach powiedziała że najpierw muszę zrobić rezonans magnetyczny i zobaczymy co w tedy . Lecz moje dolegliwości są tak silne że nie mam na nic ochoty czuje się taka zgorzkniała osłabiona i to uczucie leku że zaraz coś się stanie napięcia całego ciała biorę premolan bo kiedyś leczył mnie tym lekarz na bule nerwicowe jakieś 4 l temu trochę pomaga lecz teraz odczuwam szum w uszach ciężka rękę lewa mrowienie długo w górze nie utrzymam rąk bo zaraz mi drętwieją ścisk w głowie oczy mnie pieką bolą i ucisk w klatce piersiowej i w plecach w kręgosłup też czuje że boli ucisk w żołądku i ten lek dreszcze zaczynam wyszukiwać sobie czegoś boje się że zostawię córkę w nocy ze coś mi się stanie bardzo proszę o pomoc bo naprawdę ciężko jest żyć z czymś takim

DO pełnej konsultacji, oceny stanu zdrowia , z wynikami badań

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam