Co jest powodem tachykardii podczas schylania?

Dzień dobry, Mam 23 lata, mój problem dotyczy serca, przy naglym schylaniu dostaje ataków tachykardii( teraz już wiem jak to nazwać gdy poczytałam troche) i serce zaczyna strasznie szybko bić robię się blada ale ciśnienie mi rośnie po tym ataktu trwa zazwyczaj 2-3 minuty jestem kompletnie wyczerpana jakbym przebiegła maraton, taki stan trwa od kilku lat zaczelo od początku liceum gdzie miałam bardzo silny trądzik i nadal mam ale rzecz w tym że byłam u lekarza rodzinnego z początku myślałam ze to arytmia lekarz rodzinny nawet nie wyprowadził mnie z błędu dodał coś w stylu starość nie radość i ze to duzo ludzi ma więc się tym nie przejmowalam ale jest to dość niekomfortowe .. rok temu odkryto u mnie hasimoto i stosuje leczenie Ale problemy z sercem są nadal.. Proszę o poradę czy to od hormonów może tak być czy od tarczycy bo miesiączki mam straszne kilka dni wyjetych z życia.. a dermatolog ktira mnie leczyla wszystko juz wypraktykowala i dalej tradzik jest...bardzo proszę o poradę

Zaburzenia tego typu (kołatania serca) mogą mieć także podłoże emocjonalne, nerwicowe. Jeśli lekarz wykluczył inne źródła zaburzeń, warto podjąć konsultację z lekarzem psychiatrą i/lub psychologiem, psychoterapeutą.