Co jest powodem trudności w nabraniu powietrza?

Witam od miesiaca ponad ma cieszkosc z nabraniem powietrza do konca mrowienie w dloniach bol karku ramion szyji bol w klatce caly napiety zawroty glowy co to jest mam stwierdzona chipohodrie I napady paniki czyli nerwica a boje sie ze to cos z krozeniem serce prosze o pomoc pozdrawiam

Witam, jeżeli zdiagnozowano u Pana nerwicę hiopochondrycznę (hipochondria) oraz zespół lęku napadowego ( np. ataki paniki) to powinien Pan natychmiast podjąć psychoterapię, a nie nie przelewać z pustego w próżne tak jak Pan to w tej chwili chwili robi pytajęc czy symptomy nerwicy, które Pan ma to są symptomy nerwicy.
Poza tym niech Pan to przeczyta:
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Pozdrawiam i życzę zdrowia