Co jest powodem trudności ze snem pomimo zmęczenia?

Witam! Od 2lat mam zaburzenia snu. Polegają na tym, ze nie ważne jaka bym była zmęczona budzę się co godzinę/dwie i tak nieprzerwanie przez każda noc. Starałam się zmienić dietę, ćwiczyć ale nic nie pomaga. Nawet po ,,imprezkach,, gdzie człowiek długo śpi, ja potrafię się obudzić 3godziny po zaśnięciu. Pomocy :(

Witam,

Istnieje wiele różnorodnych przyczyn zaburzeń związanych ze snem. Jedną z nich może być np. stan hipomaniakalny bądź nerwicowy. Konieczna jest wizyta u lekarza, dokładny wywiad dotyczący Pani problemów jak też prawdopodobnie dodatkowe badania.

Pozdrawiam
Karolina Kapias
www.strefarozwoju.org.pl