Co jest powodem trudności ze snem trwających od 5 roku życia?

Witam Brat ma Problemy ze snem od kąd skonczyl 5lat. Juz jest dorosly a problem sie nasila . A mianowicie przychodzi godzina 24 a on wstaje I przybiega z placzem wtedy serce mu łomocze, i mowi ze serce mu staje (przestaje bic). Normalnie ze mna rozmawia wykonuje polecenia a jak ten atak przechodzi to mowi ze mu przyszlo. Zdarza sie tak zazwyczaj 2razy w tygodniu dawniej taki atak trwal okolo 5-10minut a teraz nawet do 30minut. Neurolog przepisal cos na uspokojenie (3x) ale nic nie pomaga. Czy to sa typowe lęki nonce? Jak to leczyc . Dziekuje

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy, występujące u Pana Brata, są wskazaniem do osobistej konsultacji, w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, albo w Poradni zdrowia Psychicznego, celem dotarcia do prawdziwej przyczyny symptomatycznej.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu i Pana Bratu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605