Co jest powodem trzęsienia się całego ciała?

Witam. Mam 22 lata. Od kilku lat, konkretnie bliżej nieokreślony czas mam pewne objawy "trzęsienia się". Otóż głównie zdarza mi się to przy bliskiej styczności z ludźmi, albo gdy jestem w jakiejś pozycji nieruchomej. Oczywiście z góry raczej wypadałoby skreślić jakiś strach czy "wstręt" do ludzi, bo jestem towarzyską osobą. Nawet w samotności zauważam, że trzęsą mi się dłonie, z kolei przykładowo u fryzjera cała kumulacja jest na torsie i głowie i walczę z tym powstrzymując się. Co to może być?

Prawdopodobnie objawy nerwicowe, może drżenie samoistne; moz e objawowe....
Do pełnej konsultacji neurologicznej
Wykluczyć zaburzenia elektrolitowe, choroby tarczycy
Zdrowy tyb życia regularne posiłki i sen ;
Ograniczyć kawę, herbatę, Coca Cole i napoje "energetyki" !!!
Pozdrawiam

Powodem może być nadpobudliwość i nadmierna emocjonalność. Pomocna powinna być spokojna regularna aktywność typu marsz, chińska gimnastyka, Proszę unikać napojów energetycznych i nadmiaru adrenaliny. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki.