Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest powodem tycia u osoby stosującej tabletki antykoncepcyjne?

Witam biorę tabletki antykoncepcja już 3 lata ale od trzech miesięcy tyje miesiączkę mam nie wiem co to może być.
KOBIETA, 33 LAT 8 miesięcy temu

Naturalne metody unikania ciąży

Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania

Jednym z działań niepożądanych doustnej antykoncepcji hormonalnej może być przyrost masy ciała, aczkolwiek nie należy tego nadinterpretowywać. Tycie zwykle jest spowodowane nieprawidłową dietą, ale po wykluczeniu tego warto sprawdzić poziom TSH i/lub udać się do lekarza pierwszego kontaktu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy