Co jest powodem ucisku w szczęce i duszności?

Jestem mezczyzna. Lat 28. Od ok 4 lat szukam bezskutecznie pomocy. Zaczelo się od suchych ust. Na poczatku pomagala pomadka. Mialem wrażenie strasznie gęstej śliny i suchości w ustach. Z czasem się pogorszyło. Zaczelem się denerwowac ta choroba. Stalem się bardziej nerwowy. Do tego doszly jeszcze duszności (mam astmę oskrzelowa). Często boli mnie glowa i mam dziwne uczucie ucisku w szczece tak jakbym ja mocno zagryzal. Dodatkowo czuje jakby mi cos głowę sciskalo od strony policzków i nosa (wrażenie ucisku na kości) Robiłem sobie wiele badan: mofologia ok, mocz ok, tomografia glowy - zatoki ok (wyszlo ze mam krzywa przegrodę nosa), mialem robione tez EKG holter, USG krtani ok, spirometria tez ok. Proszę o pomoc bo juz tym wszystkim nie wytrzymuje. Mój stan psychiczny jest juz na skraju załamania. Mecze się z tym od paru lat a czuje się jakbym z tym wszystkim został sam.

Lek. Tomasz Budlewski

Propknuje udac się do lekarza internisty po przeanalizowaniu powyższych wyników badań dodatkowych będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie