Co jest powodem ucisku w szczęce i duszności?
Jestem mezczyzna. Lat 28. Od ok 4 lat szukam bezskutecznie pomocy. Zaczelo się od suchych ust. Na poczatku pomagala pomadka. Mialem wrażenie strasznie gęstej śliny i suchości w ustach. Z czasem się pogorszyło. Zaczelem się denerwowac ta choroba. Stalem się bardziej nerwowy. Do tego doszly jeszcze duszności (mam astmę oskrzelowa). Często boli mnie glowa i mam dziwne uczucie ucisku w szczece tak jakbym ja mocno zagryzal. Dodatkowo czuje jakby mi cos głowę sciskalo od strony policzków i nosa (wrażenie ucisku na kości) Robiłem sobie wiele badan: mofologia ok, mocz ok, tomografia glowy - zatoki ok (wyszlo ze mam krzywa przegrodę nosa), mialem robione tez EKG holter, USG krtani ok, spirometria tez ok. Proszę o pomoc bo juz tym wszystkim nie wytrzymuje. Mój stan psychiczny jest juz na skraju załamania. Mecze się z tym od paru lat a czuje się jakbym z tym wszystkim został sam.

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Propknuje udac się do lekarza internisty po przeanalizowaniu powyższych wyników badań dodatkowych będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie