Co jest powodem uczucia mokrości u dziecka?

Witam, jestem mamą bliźniaczek. Od jakiegoś czasu mam problem z jedną z dziewczynek, mianowicie córka narzeka na to , że jej wiecznie " mokro w pipci" i ma nie chce ubierać majteczek, ponadto skarpet też nie założy bo twierdzi , że ma mokre paluszki. Słyszałam , że to moga być zaburzenia sensoryczne ale po przeczytaniu wielu artykułów w internecie i konsultacji z Panią psycholog może być właśnie to ale nie dokońca wszystkie objawy pasują. Proszę o poradę co mam robić córka z tego powodu , że trzeba ubrać skarpety w buciki nie chce wychodzić na spacery.

Dzień Dobry Pani,

Mam mało danych.

Zaprezentowany przez Panią symptom jest wskazaniem do osobistej konsultacji, u prowadzącego Córkę Pediatry, który zna Pani Dziecko.

Serdeczności i radości Pani oraz Córeczkom życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com