Co jest powodem uczucia pełności żołądka występującego od tygodnia?

witam. od tygodnia mam lekki problem z zoladkiem. Mam ciagle uczucie jakbym byl najedzony, zoladek jest jakby pelny z takim jakby lekkim dziwnym uczuciem, przez caly dzien. Moja dieta wyglada normalnie: rano kawa kanapka, obiad ok 12-13, wieczorem ok 19 kanapka. Nigdy nie mialem jakis problemow, dopiero od zeszego tygodnia. Jakie moga byc tego przyczyny?

Witam
Proponuję przejść na dietę lekkostrawną przez tydzień i zobaczyć czy coś się zmienia. Jak objawy ustąpią to może czymś sobie Pan podrażnił żołądek i taka dieta podleczyła problem. Jeśli problem dalej występuje to proszę iść do lekarza pierwszego kontaktu w celu wykonania badań.

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu