Co jest powodem uczucia zaciskania błony śluzowej podczas oddechu?

mam naprawdę dziwne objawy otóż nie mam polipów przerostu błony śluzowej nosa Alergri chorych zatok, mam takie objawy że jak nabieram powietrza nosem to czuję jak te błony się zaciskają i pociągam nosem zero kataru dbam o siebie i to trochę denerwujące nigdy tego nie miałem mam 23 lata nigdy nie miałem złamań itp przez obie dziurki oddycham tak samo Pomocy czy może to od dorastania bo to wzieło się samo z siebie nie mam kłopotów ze snem

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć