Co jest powodem uczucia zapachu spalenizny u osoby z biegunką?

Od jakiegoś czasu mam problem z wypróżnianiem. Dostaję biegunki kiedy idę do szkoły lub wychodzę ze znajomymi. Od niedawna zaczęły się też miejscowe bóle głowy. Ból jest dość specyficzny, nigdy nie spotkałam się z takim, nawet nie potrafię go opisać. Często czuję też zapach spalenizny, kiedy nikt inny w moim otoczeniu tego nie czuje. Lekarz rodzinny przepisał mi tabletki na biegunkę, ale one wcale nie pomagają. Co może być przyczyną takich zmian i do kogo powinnam się zwrócić o pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana napewno konsultacja neurologa , a gdzie dokładanie jest zlokalizowany ten ból? jeśli nadal jest biegunka to wskazana ponowna wizyta u lekarza rodzinnego.