Co jest powodem uczucia zimna i zimnych dłonie?

Dzień dobry.Co jakiś czas w ciągu dnia mam odczucie zimna,dłonie mam lodowatej,bywa tak nawet gdy leże pod grubym kocem....po zmierzeniu ciśnienia mam zawsze niski puls w okolicach 50 i niska temperaturę ciała w okolicach 35,2maksymalnie.Uczucie zimna była nawet z dreszczami aż lekko się trzese i nie mogę od tego powstrzymać. Mam tak od pol roku.Na wizytach u lekarzy (rodzina,izba przyjęć) stwierdzono nieprawidłową saturacja(ale co dokładnie to nie pytalam),doktor rodzinna pytala o alergie ale to nie może być chyba przyczyna nieprawidłowej saturacji gdyż mam ja od 15lat a dopiero od niedawna lekarze ja zauważyli.Czy puls ma z tym cos wspólnego?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy uprawia lub uprawiała Pani jakiś sport? proponuje udać się do lekarza rodzinnego i wykonać ekg, a jakieś badania z krwi były robione?