Co jest powodem uczucia zimna w łydce i stopie podczas siedzenia?

od 2 mies. podczas siedzenia w prawej stopie i łydce pojawia sie uczucie zimna. RTGkręgosł., neurolog, Doppler żył i tętnic – OK. Po węwn.stronie łydki tej nogi mam siniaka śr.1cm niezwiąz.z urazem. Siniak pojawia się, wchłania i pojawia. Pod siniakiem znaczne zgrubienie pod mięśniem brzuchatym od str.wewn.widoczne przy napięciu mięśni łydki,twarde,wyczuwalne też przy rozluźnieniu. Skóra bz, brak bólu. Mam podn.temp.ciała 37,2. 168cm, 53kg. Jakie badania wykonać celem spr.przyczyny uczucia zimna

Lek. Tomasz Budlewski

A czy była oznacza morfologia j układ krzepnięcia w celu zdiagnozowania przyczyn siniaków może to ma jakieś połączenie