Co jest powodem wahającego się poziomu hormonów?

Witam serdecznie. Mam wahający się poziom hormonów Tsh od 6,050 do 3,120 uIU/ml anty Tg 130,71 IU/ml anty TPO 90,07 IU/ml. USG tarczycy bez zmian ogniskowych, prawy płat 2,58 ml objętości, lewy płat 2,002 ml objętości, objętość całej tarczycy 4,58 ml. Wizytę u lekarza mam za jakiś czas, co mogą oznaczać takie wyniki? Czy konieczne jest też podjęcie jakiegoś leczenia? Pozdrawiam serdecznie Justyna

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy ? Konieczna wizyta u lekarza endokrynologa i ustalenie postepowania