Co jest powodem wibracji w mięśniach?

Witam moje problemy zaczęły się w marcu 2016 od bolu ręku wkrecilam sobie zawał dostałam tachykardi zaczęłam chodzić po lekarzach w lipcu zaczęła mnie bolec głowa znowu panika że rak okazało się że od kręgosłupa we wrześniu 2016 doszlo uczucie ciężkich mięśni rąk i nóg które trwa do dzisiaj jestem przerażona miałam mri głowy boję się że to jakaś choroba mięśni miałam ck robione wyszło dobrze doszły wibracje w nogach i laskotanie w udzie dretwieja mi rece i nogi prosze mi pomóc jestem załamana

Witam!
Różnorodność i zmienność dolegliwości przemawiają za podłożem emocjonalnym ich powstawania. Poradnia Zdrowia Psychicznego, określenie profilu osobowości, zbadanie podatności na różne typy sugestii i dobranie odpowiednich technik działania. Jeżeli nerwica hipochondryczna - sprawa prosta; jeżeli osobowość hipochondryczna to będzie nieco dłużej. Psychoterapia plus ew. wsparcie lekami z grupy SSRI i po kilku miesiącach powinno być po sprawie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski

Przypuszczam, że zgłaszane dolegliwości mogą mieć charakter sytuacyjny, czynnościowy (nerwicowy). W tej sytuacji, jeżeli badania wykluczają zmiany somatyczne (organiczne) to należałoby skontaktować się z psychoterapeutką.