Co jest powodem wymiotów po zastosowaniu Microgynon?

Biorę pigułki Microgynon to moje pierwsze opakowanie. W ciągu trzech tygodni miałam wymioty ale zawsze po 5 godzinach. Oprócz tego powinnam brać lek na tarczycę Euthyrox N 75 ale nie brałam. Czy moja antykoncepcja jest w pełni zachowana? dodam że współżycia nie było. Co dalej zrobić by było dobrze, bo w następnym tygodniu 3 marca chciałabym kochać się z partnerem?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że może nie być zachowana antykoncepcja i konieczne jest wyjaśnienie wymiotów. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego,