Co jest powodem wypadania włosów u osoby chorującej na tarczycę?

Od dłuższego czasu wypadają mi włosy. Jest to ilość od 50 do 80 codziennie a w dniu mycia troche ponad 100. Choruje na tarczyce ale hormony mam wyrównane i wszystkie wyniki krwi w normie. Przyjmuje od grudnia zeszłego roku(po 10 miesiecznej przerwie) antykoncepcje - Cleonita. W pazdzierniku zeszlego roku bylam w ciazy a w listopadzie poroniłam. Czy powinnam sie niepokoic ilością wypadających włosów? Mam grube, ciemne włosy i czuje ze chyba się lekko przerzedzają.

Lek. Katarzyna Szymczak

Liczby które pani podała są w normie, dziennie tracimy około 100 włosów.
Pozdrawiam