Co jest powodem wzdęcia brzucha u osoby po usunięciu jajników?
W tamtym roku miałam guzy na prawym jajniku i torbiel na lewym.Usunieto mi całą prawą strone razem z przydatkami a z lewego usunięto torbiel i zostawili mi pół jajnika.Dwa mc.temu robiłam usg kontrolne i torbiel znów sie pojawił 6cm na 2cm.Od 2dni boli mnie podbrzusze i mam wzdęty brzuch .Bardzo sie martwie co może sie dziać.Iczywiście jestem już umówiona z ginekologiem ale dopiero w kwietniu.Mam 47 lat proszę oinformacje co sie moze dziać,boje sie kolejnej operacji.

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub w razie nasilenia dolegliwości od razu na SOR. Jedną z przyczyn może być niedrożność lub inny niepokojący stan który trzeba koniecznie wyjaśnić.