Co jest powodem zawrotów głowy i nudności u osoby po porażeniu nerwu twarzowego?

Witam trzy lata temu miałam porażenie nerwu twarzowego,nie do końca przeszło. Po tem dostałam bóli migrenowych silnych a następnie zawrotów głowy. Zawroty głowy są codziennością przy nich występują też nudności. Badania do tej pory zrobione to rezonans i tk głowy,eeg,emg,ekg i ucho serca, doopler tętnic szyjnych,rtg odcinka szyjnego wszystko jest ok. Nie daje rady tak funkcjonować co mi dolega, mam 28 lat.

Czy wykluczono boreliozę? Czy miała Pani konsultację laryngologiczną i badanie elektronystagmograficzne? Czy wykluczono uszkodzenie błędnika? Zbyt mało informacji, wskazana pełna ocena neurologiczna