Co jest powodem zawrotów głowy i szumu w uszach?

WItam, od czerwca mam problem z zawrotami głowy, czuje się jakbym był pod wpłwem alkoholu, do tego mam piski, szumy uszne, i dziwne mroczki wzroku. Byłem w szpitalu, dostałem leki, słuch ktory mi kiedyś zaginął w pewnym stopniu sie poprawił, ale nadal po tym wyjsciu mam ten problem z zawrotami i monotonnym szumem, nie mam pojecia co robić, moglibyście mi Państwo doradzić ? bo to jest bardzo uciążliwe i już w ogole mam inne podejscie przez to do zycia. dziekuje

Witam!
Nie można wykluczyć przyczyny nerwicowej! Objawy mogą być identyczne, jednak postępowanie lecznicze jest zgoła inne. Proponuję zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią swoje badania testowe, określą rodzaj osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują odpowiednie leczenie.
Powodzenia
W. Łuczkowski.