Co jest powodem zawrotów głowy u 19-latki?

Witam.Mam 19 lat.Na co dzień borykam się z problemami zawrotów głowy.W pracy ani w otoczeniu nie mogę się skoncentrować na niczym.Ktoś,coś do mnie powie,potrafię za chwilę,bądź następnego dnia to zapomnieć(pamiętam tylko czasami przez moment albo mam wrażenie,że nie słyszę wyraźnie).Miałem wykonywane takie badania jak tomorgraf komputerowy,usg dopplera,ekg i badanie wroku,bo lekarz podejrzewał,że zawroty głowy mogą być spowodowane od wzroku.Okulista stwierdził,że mam drobną wadę wzroku,ale na pewno nie powoduje ona u mnie zawrotów głowy.Zostałem posłany do laryngologa.Umówie się w tym tygodniu,żeby mi błennik zbadał.W październiku mam mieć wykonywany rezonans magnetyczny.Często potrafię się zdenerwować błahostkami.Codziennie mam wrażenie,że nie wiem co do mnie ludzie mówią muszą do mnie powtarzać po 3-5 razy.Często bywam zmęczony od tych dolegliwości i pomału tracę wiarę w to,że problem zostanie rozwiązany,bo co wykonuje badania,to jest wszystko w porzątku.Dłużej nie dam rady tak funkcjonować w społeczeństwie.Cały czas się gubię i się zastanawiam,co miałem zrobić,o czym zapomniałem,a jest mi bardzo trudno sobie przypomnieć.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuje Panu za kontakt :)

Z Pana relacji, wynika że zaprezentowane przez Pana symptomy
mocno utrudniają Pana codzienne funkcjonowanie i słusznie, że poszukuje Pan źródła przyczynowego.

Dopuszczam taką ewentualność objawową, ze strony błędnika, co planuje Pan skonsultować z Laryngologiem.

Z mojej strony zachęcałabym Pana do osobistej/kontrolnej konsultacji neuropsychologicznej, celem oceny funkcjonowania poznawczego (pamięć/koncentracja).

Po namyśle, sądzę, że również byłaby dla Pana przydatna zwyczajna rozmowa z Psychologiem (do rozważenia).

Gdyby miał Pan życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com