Co jest powodem, że dziecko codziennie chce chodzić w tym samym ubraniu?

Moja córka ma 6 lat od dłuższego już czasu mamy z nią problemy związane z codziennym ubieraniem się ubiera codziennie te same leginsy te same majtki i skarpetki.Jak już się ubierze to się cały czas poprawia robi skłonny obciaga leginsy przesuwa skarpetki sto razy się poprawia i niestety te zachowania się pogłębiają nie wiem co w tej sytuacji robić. Proszę o radę

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią do kontrolnej/osobistej konsultacji u Pediatry oraz Psychologa dziecięcego, celem rozwiania wątpliwości.

Serdeczności i radości dla Pani i Córki,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605