Co jest powodem zielonej wydzieliny z pochwy u osoby po zabiegu łyżeczkowania?

witam 2 miesiace temu mialam zabieg lyzeczkowania.Bylam w 5tyg ciazy. Od dluzszego czasu mam zielona wydzieline z pochwy. Nie bylam jeszcze na zadnej wizycie kontrolnej poniewaz dopiero w sierpniu wracam do polski. Moje piersi sie zmienily sa miekkie nawet przed okresem. Czy powinnam sie martwic ? Pozdrawiam i zgory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jestvwizyta u lekarza ginekologa i to dosyć pilna . A jakieś inne dolegliwości ?