Co jest powodem zmęczenia i bólu głowy u 24-latki?

Dzień dobry. Od dłuższego czasu jestem chronicznie zmęczona,czasem do tego stopnia, ze dostaję migrenowych bóli głowy, oraz, że zasypiam po jedzeniu i jestem ciągle senna. Ostatnio też mam bardzo duży apetyt oraz odnotowuję spadek masy, chudnę około 1,5 kg tygodniowo, a nie ćwiczę, nie stosuję diety, mam pracę siedzącą, nie stresuję się i jestem szczupłej postury. Wyniki glukozy na czczo mam w dolnej granicy, a wyniki tarczycy mam dobre, wszystkie w normie. Jaka może być tego przyczyna?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie panelu podstawowych badań i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!