Co jest powodem zmiany cech fizycznych kału?

Niepokoi mnie sytuacja z kałem. O ile wypróżniam się regularnie, to martwi mnie zmiana która występuje od ok. miesiąca. Kał jest jasny, jakby żółty i do tego wyraźnie tłusty, czasem aż mocno się świeci. Bardzo śmierdzący i brudzący. W czasie od kiedy nastąpiła zmiana nic nie wprowadzałem ani zmieniałem w diecie, wszystko jest cały czas tak samo. Niedawno robiłem badania krwi (w związku z czym innym) morfologię, ob i crp i nic lekarza nie zaniepokoiło.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć panel badań wątrobowych i badanie ogólne moczu i ponownie udac się do lekarza pierwszego kontaktu