Co jest powodem zmiany sylwetki u osoby po 2 porodach?

Witam,mam 43 lata -jestem po dwóch porodach. Ostatni 13 lat temu.Sylwetka po porodach A przede wszystkim brzuch od razu wrocil do stanu sprzed ciąży. Od 5 lat mam problem z górną częścią brzucha-zaraz pod mostkiem, jest dużo większy niz brzuch poniżej pępka. Mimo że zawsze miałam jakąś nadwagę to nigdy tak nie było. Co może być przyczyną??

Witam
Proponuję wizytę u lekarza aby stwierdził czy to problem z nadwagą czy inny problem zdrowotny. Jeśli okaże się że to nadwaga sugeruję wizytę u dietetyka, który pomoże Pani pozbyć się nadmiarowych centymetrów. Z wiekiem zmieniają się nasze hormony a co za tym idzie miejsca z odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Nie należy patrzeć jak było kilkanaście lat temu.

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu