Co jest powodem zmiany w podejściu do życia u 23-latki?

Do 20. roku życia śluby, seks, romanse wywoływały u mnie szyderczy śmiech. Po maturze wszystko się zmieniło. Pragnę doświadczyć bliskości i relacji z mężczyzną najbardziej na świecie, chcę przeżyć swoją pierwszą miłość, znaleźć bratnią duszę. Dlaczego moje zdanie zmieniło się o 180 stopni?

Witam Panią Serdecznie,

Okazało się, że w Naszym życiu najbardziej stała jest właśnie zmiana...

Zmieniamy i aktualizujemy poglądy, opinie, zdania.
To, co było marzeniem w wieku sześciu lat, przestaje być marzeniem w wieku czterdziestu lat, właśnie poprzez aktualizację- która dokonuje się, czasami gdy się Nam nawet nie podoba...

Życzę Panu radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry. Pięknie Pani o tym pisze. Życzyłabym każdemu takiej świadomości własnych potrzeb. Pragnienie miłości szczęśliwej jest naturalną potrzebą. Pozostaje mi życzyć Pani spełnienia tego marzenia i gotowości bycia w takiej relacji, gdy spotka Pani właściwa osobę. Ta zmiana w Pani myśleniu raczej wskazuje na naturalną kolej rzeczy. Po prostu, Pani priorytety zmieniły się wraz z wiekiem na dojrzałe. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/

Witam
W ciągu naszego życia pojawiają się różne potrzeby, związane z okresem naszego życia , z rzeczywistością w jakiej się znajdujemy i nie są one stałe i dane raz zna zawsze. Ich dynamika zmienia się podążając za naszym głosem wewnętrznym oraz okolicznościami zewnętrznymi. Niektóre potrzeby pojawiają się w określonym momencie naszego życia, w którym osiągnęliśmy gotowość do ich zaspokojenia i dlatego wcześniej ich nie było.
Aby się bliżej przyjrzeć swoim potrzebom i ich dynamice pozostaje psychoterapia.
Pozdrawiam
Anna Szyda