Co jest powodem żółtej i gęstej śliny?

Dzien dobry. Od pol roku mam problemy z nadmiarem sliny. Gromadzi mi sie w gardle gdy regularnie ja ,,odchrachuje" ma dziwny zolty gesty kolor. Gdy wsatajerano mam jej bardzo duzo i musze ja wykaslac. Moj lekarz zrobil skan klatki piersiowej badanie krwi i sliny. Ktore nic nie wykryly. Bralem antybiotyk fluxacillin a teraz krople do nosa vistamethasone. Niestety nic nie pomaga. Dosc regularnie wyksztuszam sline z jasno brazowymi drobinkami. Czy moglbym dostac jakas rade. Moj lekarz wydaje sie byc bezradny jakby nigdy nie mial do czynienia z takim przypadkiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może problem dotyczy zatok , konieczna konsultacja lekarza laryngologa i pulmonologa