Co jest problemem w osiągnięciu orgazmu?

Mam problem z osiągnięciem orgazmu. Mam 27 lat i od jakiegoś czasu nie mam partnera seksualnego. Od dawna jednak mam problem z osiągnięciem orgazmu. Myślałam, że to wina partnera i zbyt krótkiej gry wstępnej, jednak kiedy zdecydowałam się na samodzielne odkrywanie siebie, okazało się, że problem nadal istnieje. Podczas masturbacji czuję przyjemność, czuję, że jestem niedaleko, jedną moje ciało w najbardziej przyjemnym momencie napina się i cała przyjemność znika. Jak mogę to zmienić?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Jeżeli nie znajdzie organicznej przyczyny Pani dolegliwości, konieczna może być wizyta u seksuologa. Pozdrawiam!