Co jest przyczyną bolesności w pachwinach?

Witam. W 2006r. chorowalam na rwe kulszowa. Choroba pojawila sie znowu 3 lata temu, od tego czasu mam nawracajace ostre bole w prawej i lewej pachwinie nog, specjalisci mimo badan/wyniki mialam dobre jedynie OB od 32 do 56/ nie zdjagnozowali co jest przyczyna. Bol jest tak silny ze blokuje mi noge i bez ketonalu nie potrafie chodzic. Bralam leki przeciwzapalne, ktore na jakis czas zmniejszaly dolegliwosci, obecnie bol wystepuje w lewej pachwinie, mam 56lat, prosze o pomoc, dziekuje.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli chorowała Pani na rwę kulszową, jest duże prawdopodobieństwo, że ból może mieć przyczynę również neuropatyczną - może być związany z uciskiem na nerwy w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Proponuję skonsultować się z lekarzem neurologiem, który zdiagnozuje problem i ewentualnie włączy odpowiednie leczenie.