Co jest przyczyną bólu?

Witam, mam 22 lata i od miesiąca dokuczają mi bóle i kłucie w klatce piersiowej po lewej stronie do tego uderzenia gorąca moje ciśnienie to zazwyczaj 125/60 lub niższe 100/60 robiłam usg serca ekg i rtg klatki piersiowej wszystko w porządku badania krwi i tsh miałam robione we wrześniu również wszystko w porządku, również usg tarczycy niczego nie wykazało, czasami czuje również mocne bicie serca w szyi, co może być przyczyna tych boli skoro wszystko w porządku czasami mam tez duszności. bardzo proszę o jakąś odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Opisane dolegliwości sugerują okresowo występujące tzw. napadowe zaburzenia rytmu serca. Wśród wymienionych badań nie widnieje 24-godzinna rejestracja EKG metoda Holtera- warto ją przeprowadzić, ponieważ pojedyncze badanie EKG może ich nie zarejestrować jeśli akurat nie występują. 24 godziny dają większą szansę ich wychwycenia, chociaż też nie gwarancję-napady mogą występować sporadycznie.
Pozdrawiam