Co jest przyczyną bólu?
Witam, mam 22 lata i od miesiąca dokuczają mi bóle i kłucie w klatce piersiowej po lewej stronie do tego uderzenia gorąca moje ciśnienie to zazwyczaj 125/60 lub niższe 100/60 robiłam usg serca ekg i rtg klatki piersiowej wszystko w porządku badania krwi i tsh miałam robione we wrześniu również wszystko w porządku, również usg tarczycy niczego nie wykazało, czasami czuje również mocne bicie serca w szyi, co może być przyczyna tych boli skoro wszystko w porządku czasami mam tez duszności. bardzo proszę o jakąś odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Witam,
Opisane dolegliwości sugerują okresowo występujące tzw. napadowe zaburzenia rytmu serca. Wśród wymienionych badań nie widnieje 24-godzinna rejestracja EKG metoda Holtera- warto ją przeprowadzić, ponieważ pojedyncze badanie EKG może ich nie zarejestrować jeśli akurat nie występują. 24 godziny dają większą szansę ich wychwycenia, chociaż też nie gwarancję-napady mogą występować sporadycznie.
Pozdrawiam