Co jest przyczyną bólu brzucha i różowego śluzu?

witam ok miesiac temu lekarz po zrobieniu usg zdiagnozowal u mnie PCOS, miesiaczki od zawsze mialam bardzo nieregularne, od 28 do nawet 60dni trwaly moje cykle, jesli chodzi o sama miesiaczke to jest roznie, raz slabsza, raz mocniejsza. od wczoraj czyli 31dc mam dziwny raz rozowy, raz czerwony sluz, jest to bardzo skape, a dziś bardzo boli mnie brzuch, bardzo prosze o odpowiedz co to moze byc. wczesna ciaza czy cos zwiazane z PCOS, a moze okres sie bliza? mam 22 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

Prooonuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa