Co jest przyczyną bólu brzucha pod żebrami?

Witam,od listopada 2016 roku boli mnie brzuch po prawej stronie,dokładnie pod zebrami,robi się cos jak piesc scisnieta,gdy siedze boli jeszcze bardziej.robilam gastroskopie i kolonoskopie wykazalo tylko ze mam bakterie na ktore biore antybiotyk.Bol promieniuje czasami na lecy,jest coraz silniejszy,czasami po jedzeniu sie nasila(nawet po rzeczach lekkostrawnych)przy czym czesto mam wzdety brzuch,jak balon i mam wrazenie ze skora peknie.Bol coraz bardziej mi przeszkadza w pracy w zyciu.

Lek. Katarzyna Szymczak

A USG jamy brzusznej? Objawy typowe dla zapalenia lub kamicy pecherzyka żółciowego.
Pozdrawiam