Co jest przyczyną bólu trzustki podczas biegania?

Od jakiegos czasu mam dziwne objawy, jak biegne albo pije alkohol trzustka mnie boli , ciezko mi sie czasami oddycha nie moge nabrac pelnego powietrza (pale papierosy) malo pije plynow wage mam w normie 179 cm 70 kg prosze o pomoc!!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze Postępowanie.