Co jest przyczyną bólu w klatce piersiowej, jadłowstrętu i bólu pod prawym żebrem?

Witam,Szukam przyczyny moich dolegliwości.Mam: bol w klatce piers, ból pod prawa łopatka, jadłowstręt, bol pod prawym żebrem,bole oczu,rozmazany obraz, bóle głowy ( potylicy)problemy z odbijaniem( tzn nie potrafiło mi sie odbić)pomagała na chwile ciepła herbata .Poty nocne . Mam szereg badań.Morfologia ,tarczyca ,HIV,zapalenie wirusowe C,usg, doppler,borelioza,hormony, tk i rm głowy i brzucha.Wyszlo: powiększony lewy płat wątroby i 4 koinfekcje. Czy to moze byc cos z trawieniem? Czy borelioza?:

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to jakaś autoimmunologiczna choroba wątroby? Borelioza także może dawać takie objawy. Ewentualnie diagnostyka w kierunku chorób pasożytniczych.
Pozdrawiam