Co jest przyczyną bólu w podbrzuszu po porodzie naturalnym?

Witam, jestem tydzień po porodzie naturalnym. Na trzeci dzień ograniczyła mi się możliwość wykonywania niektórych ruchów tzn. mogę oddzielnie schylić się i podnieść nogę, ale nie mogę wykonać tego ruchu jednocześnie (noga nie podnosi się wówczas, ruch niezbędny przy zakładaniu bielizny), aby położyć się w łóżku najpierw muszę położyć plecy, a dopiero wówczas podniosę nogi, nie zrobię tego z pozycji siedzącej na łóżku, dodatkowo jak leżę na plecach mogę zginać i prostować nogi, natomiast nie jestem w stanie przewrócić się na bok. Podczas prób wykonania tych ruchów poza blokadą pojawia się ból w podbrzuszu. Mam już zdjete wszystkie szwy zewnętrzne, natomiast wewnętrzne są rozpuszczalne (do 6 tyg). Co może być przyczyną? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna wizyta u lekarza internisty lub neurologa i ocena neurologiczna po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć