Co jest przyczyną braku efektu po lipolizie?

Dziękuję za odpowiedź. Wiem, że lipoliza nie jest zabiegiem odchudzającym.mija 4 tydzień od drugiego zabiegu preparatem MCCM Mesosystem. Za 1 razem 25 ml, za drugim razem również 25 ml. Jestem szczupłą osobą ale mam otłuszczone nogi. Ostrzyknięte zostały okolice kolan i łydki (dolna część). Dodatkowo przeszlam 10 zabiegów Endermologii. Efektów brak. Co może być przyczyną? Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można cos więcej powiedzieć