Co jest przyczyną braku erekcji w obecności mężczyzny?

Witam, Mam 27 lat i jestem facetem i mam taki oto problem: do tej pory go w sumie nie było, bo kochałem się tylko z kobietami, a od niedawna zacząłem sprawdzać się w układach z parami i jest tak, że jak jestem w trójkącie z jeszcze jednym facetem to się jakoś stresuję jego obecnością i mi nie staje, a jak on wyjdzie z pokoju i jestem sam z jego partnerką to jest OK i się bzykamy - może jest jakiś sposób na takie objawy?
27 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Problem, o którym napisałeś oczywiście jest powiązany ze stresem. Jeżeli erekcja nie pojawia się w obecności drugiego mężczyzny, to prawdopodobnie nie jesteś psychicznie gotowy na taki układ.
Staraj się nie robić nic wbrew sobie, a kłopoty z erekcją nie powinny się powtarzać.

Serdecznie pozdrawiam