Co jest przyczyną braku okresu w moim przypadku?

Witam Mam problem. Okres 16.11.18 teraz brak i grzybica.Cykle 28-30dni. 12dzien cyklu krew na wkladce i w szyjce . Teraz okresu nie mam. Stosunku nie byli .Co jest przyczyna?

Istnieje wiele możliwych przyczyn opóźnienia krwawienia, nie da się postawić rozpoznania bez badania i szczegółowego wywiadu. Proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.