Co jest przyczyna chronicznego zmęczenia i bólu w klatce piersiowej?

Dobry wieczór mam pytanie do Państwa od kilku lat żle się czułem byłem i jestem chronicznie zmęczony pod mostkiem raz kuje raz rozpychanie do tego napadowe uderzenia ciepła na twarz i głowę przy tym czasami nieobecność rozdrażnienie i zanik widzenia który pojawił się dwa razy przy uderzeniu ciepła następnie uczucie bezwładności jak bym mięśni nie miał a teraz wykryto mi że mam zwichniętą prawą nalewkę i podczas fonacji przemieszcza się na lewą stronę i podczas fonacji br.zwarcia przy spoid tyl.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza POZ prowadzącego leczenie