Co jest przyczyną częstych zawrotów głowy i niskiego ciśnienia?

Witam serdecznie, mam 32 lata, od miesiąca mam częste zawroty głowy jak wstaję z pozycji siedzącej lub leżącej. Często miewam niskie ciśnienie, bóle kręgosłupa od bardzo dawna, nie mogę chodzić dłużej niż 2-3 godziny. Często mam zaniki pamięci i nie ma dnia, żebym o czymś nie zapomniała. mam prześwietlenie kręgosłupa, skrzywiony w literę C, miałam konsultacje ortopedyczne, ale nic z nich nie wynikło. proszę napisać jakie badania zrobić przed wizytą? z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry. Przed pierwszą wizytą u neurologa warto wykonać podstawowe badanie krwi oraz badanie przesiewowe funkcji poznawczych (wykonuje je psycholog). Pomoże to przyspieszyć proces diagnozy oraz zwiększy jej jakość. Pozdrawiam serdecznie