Co jest przyczyną dolegliwości bólowych w klatce piersiowej?

dzień dobry. Mam 40lat, od dwóch lat mam dolegliwosci bólowe w klatce po lewej stronie imitujące chorobę serca( sciskanie, dławienie itp) krotkie uczucie kłucia. Trwa to parę godzin musze brać proszki przeciwbólowe.Kardiologicznie Oki( holter, echo, ekg, próba wysiłkowa- 13 Met) gastroskopia tez oki. Rezonans wykazał naczyniaka trzonu Th5. Czy to może być przyczyną moich dolegliwosci? Czy da sie to wyleczyć?

Lek. Katarzyna Szymczak

To raczej nie jest przyczyna dolegliwości, co do leczenia to także się nie stosuje, chyba że naczyniak jest duży lub się powiększa ( sugeruję wizytę u neurochirurga). Być może to stres jest przyczyna dolegliwości.
Pozdrawiam