Co jest przyczyną dużego zaczerwienienia, czerwonych krostek oraz swędzenia odbytu?

Od ok półtorej miesiąca odczuwam duży dyskomfort w okolicach odbytu w postaci dużego zaczerwienienia, małych, czerwonych krostek oraz sporego swedzenia zwłaszcza w nocy. Początkowo myślalam że może są to objawy hemoroidow lecz wizyta u proktologa niczego takiego nie wykazała, jedynie oprócz małego zylaczka, który nie stanowi dla mnie zbyt dużego zagrożenia ponieważ badania krwi i kału były dobre. Wykluczono także obecność owsikow i innych pasożytów. Już nie daje rady,co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć