Co jest przyczyną i jak leczyć wypadania włosów?

Mam problem z wypadaniem włosów. W październiku zaszłam w ciąże, w listopadzie poroniłam.Po pierwszej miesiączce od poronienia zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Cleonita. Brałam je już wcześniej ale z powodu wyjazdu musiałam odstawić i miałam 10 miesięczna przerwę. Wcześniej podczas przyjmowania tabletek miałam piękne grube włosy. Teraz mimo tabletek strasznie wypadają. Dodam że choruje na tarczyce i przyjmuje Euthyrox i thyrozol ale obecnie wyniki mam w normie. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele . Proponuje udac się do lekarza dermatologa lub trychologa