Co jest przyczyna kłucia w klatce piersiowej?

Dzień dobry . Dwa miesiące temu zrobiło mi się słabo zakulo w klatce piersiowej i od tego czasu miałam ciezka rękę . EKG,echo , wizyta u neurologa , ginekologa , badania krwi dobrze . Okresu nie mam od 3 ms. Tak trwało ponad miesiąc później dwa tyg przerwy . Znowu zakulo w klatce , słabo się zrobiło , serce zaczęło mocno bic i zalalam się potem. Stracilam chwilowe czucie w konczynach dolnych i miednicyDo tego straszny bol w ledzwiach i k.szyjnym. waze 120 kg . co mam robić . Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczna ponowna wizyta u lekarza neurologa oraz wykonanie badań hormonalnych odnośnie miesiączki