Co jest przyczyną kłucia w lewym i prawym boku?

Witam,. Chciałabym się dowiedzieć co jest przyczyną kłucia w Lewym boku i niekiedy w prawym, a jak mnie brzuch rozboli, to tak bardzo boli i kłuje że nie mogę normalnie Funkcjonować, oraz bardzo często robi mi się słabo przy tych właśnie bólach. Mam 51 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże gastrologiczne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.